18 MART BURÇ YORUMLARI… Kariyerde ve para fırsatları kapıda… Aşk bekleyenlerin de eli boş kalmayacak!

KOÇ
Çok dikkat cazip ve yeni şartların ortaya çıktığı enteresan bir haftaya giriyoruz. Haftanın başlamasıyla odağınız kişisel istekleriniz üzerine dönebilir. Alacağınız yeni kararlar sayesinde dışarıya çok daha güçlü bir imaj çizeceksiniz. Burcunuzda gerçekleşecek Yeniay sayesinde iş yahut özel hayatınızı ilgilendiren hususlarda kişisel tercihler yapmaya yönelebilirsiniz. Tıpkı vakitte kümeler içinde, toplumsal alanda daha kararlı olabiliriz. Gün içerisinde kutlama, davet ve tertipler içerisinde bulunabilirsiniz. Eskilerden tanıdığınız biriyle karşılaşabilir ve sanki yine denesek beraberliğimiz nasıl olur niyetleri ortasından geçebilirsiniz. Pek çok açıdan daha kararlı ve yenilikçi olmamız gereken bir periyottan geçiyoruz. Ceplerinizi doldurmaya hazır olun! Cihan, önü üzdeki birkaç hafta boyunca, gelir akışınızı artırmanıza yardımcı olmak için elinden geleni yapacak

BOĞA
Tüm gözler sizin üzerinizde. Gün, sizi tüm şahane armağanlarının bir numaralı alıcısı yapıyor. Meslek hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir.Gün içerisinde aile ziyaretleri planlamak ruhunuza düzgün gelebilir. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle meslek hayatınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna hakikat Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle eğitim yahut ticari hayatınızı ilgilendiren durumlar için teşebbüste bulunurken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

İKİZLER
Sevgili İkizler burçları, arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler ortasında bulunacağınız sürprizler kapınızda. Konutunuzun içerisindeki zorlukların tahlil yolları bulunacak. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde yardım gayeli yeni bir takım çalışmasına katılabilir, bu çalışma sayesinde etrafınızı genişletme fırsatı yakalayabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle eğitim, iş yahut seyahat şartlarınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna gerçek Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle hudutları aşabilecek halde duygusal harcamalar yapmaya yatkınlık gösterebilirsiniz.

YENGEÇ
Beraberliğinizde bugün özel vakitler geçirmek isteyebilirsiniz. Buradaki tek sorun eşinizin ailesinin tavırlarını bağlantınıza yansıtmamak. Cihan sizi canlandırıyor! Gün, hepsi de dikkatinizi çekmek isteyen pek çok insanı ormandan çıkarıyor. Bu, toplumsal etrafınızın kenarlarında takılan rastgele birini tanımak için olağanüstü bir döngü zira bu şahıslar ileride çok pahalı temaslar haline gelebilir. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde işinizde yeni bir vazife üstlenebilir, bu sayede önünüze yeni gayeler koyabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle finansal kaynaklarınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna hakikat Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle ferdî gereksinimlerinizi gidermek için harekete geçerken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

ASLAN
Aşk hayatınızdaki gelişmelere kapınızı açmaya ne dersiniz? İlgileriniz düzeliyor. Meslekte rahmet günleri… Bugün, evvelki uğraşlarınız için sizi ödüllendirmek için elinden gelen her şeyi yapacak ve ayrıyeten profesyonel merdivende bir sonraki basamağa ulaşmanıza yardımcı olmak için yolunuza pek çok yeni fırsat getirecektir. Yurtdışı tatil planları organize edebilir, bu sebeple uzakta yaşayan akrabalarınızla bağlantıya geçebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde toplumsal mecralarda kendinizi fark ettirmek ismine farklı paylaşımlar yapmaya başlayabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle evlilik, paydaşlık üzere ikili alakalarınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna hakikat Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle tehlikeli teşebbüslerden uzak durmalı, hislerinizin tesiriyle harekete geçmemelisiniz.

BAŞAK
Sağlığınızın rahatladığı bir gün. Alışveriş yapmak, detoks ve sıhhatinize uygun gelecek spor programlarınızı düzenleyebilirsiniz. Dünya güçlü bir büfe üzere önünüze seriliyor. Gün, size uzaklarda sizi ne kadar hoşluk ve heyecanın beklediğini gösteriyor. Bugünden itibaren, tüm bu hoş olasılıkları keşfetmek için üç haftadan biraz fazla vaktiniz var. Miras, kredi alımı üzere dış kaynaklardan yarar sağlayabileceğiniz haberini alabilirsiniz. Bu durum kaygılarınızın yatışmasını sağlayabilir. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde sıhhatinizi ilgilendiren duruma öncelik verebilir, bu yüzden doktor kontrolüne başvurabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle çalışma şartlarınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna hakikat Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle arkadaşlarınızla aranızda gelişebilecek olaylar karşısında duygusal reaksiyonlar vermeye meyilli olabilirsiniz.

TERAZİ
Beraberliğinizde memnunluğu yakaladığınız bir gün. Bilhassa çocukları bulunan Teraziler birlikte çeşitli eğlenceli aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz. Önünüzdeki haftalarda daha fazla finansal kar ve olumlu ferdî etkileşimler bekleyebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde uzun vakittir süregelen bir mevzuda var olan davaya dahil olabilirsiniz. Bu durum önünüzde yeni bir süreç başlatabilir. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle özel hayatınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna yanlışsız Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle mesleğinizi ilgilendiren mevzularda teşebbüste bulunurken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

AKREP
Özellikle bir bireyle yaşadığınız meselelerin etrafındaki havayı temizlemenize yardımcı olabilir. Bu güç ayrıyeten, ister romantik ister profesyonel olsun, yeni insanları hayatınıza çekebilir, bu nedenle, bir meslektaşla kadro kurmayı umuyorsanız, yakında kullanabileceğiniz birçok güzel seçeneğiniz olacak. Şu anda biriyle baş başa vermek sahiden yardımcı olabilir.Ailenizin içerisindeki gerginliklerin yerine birbirinize daha çok kenetlendiğinizi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızdan dayanak gelirken bu süreç iş hayatınıza da yansıyacak. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde rutin hayatınıza yeni bir tertip oluşturma isteği duyabilir ve bunun için harekete geçebilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle ailevi alakalarınızı şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna yanlışsız Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle yabancı bireylerle ortaklaşa yürüttüğünüz işlerinizde teşebbüste bulunurken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

YAY
Kısa seyahat planları yapabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınızın içinde bulunduğu aktivitelerin içerisinde kalbinizi memnun edecek itiraflar duyabilirsiniz. Önünüzdeki birkaç hafta, bilhassa günlük alışkanlıklarınız yahut profesyonel hayatınızla ilgili olarak, hissetmiş olabileceğiniz tüm tansiyonları azaltmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Keyifli bir tertip planlayarak sevdiğiniz şahıslarla bir ortaya gelebilir, birebir biçim bir tertibi çocuğunuzun toplumsallaşması içinde kurgulayabilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde yeni bir hobi edinmek ismine araştırmalara başlayabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle ticari yahut eğitim hayatınızın şartlarını şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna hakikat Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle dış kaynaklardan gelebilecek maddi imkanı değerlendirirken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

OĞLAK
Maddi hususlarla ilgili fırsatlar sizinle birlikte olabilir. Bu süreç içerisinde uzun soluklu mutabakatlar kapınızda. Bugün her an size çok hoş haberler gelebilir. Hayat size mümkün olduğu kadar sık ve canınızın istediğini yapabileceğiniz neredeyse bir ay sunuyor. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde elinize geçebilecek bir gayrimenkul fırsatını pahalandırmak isteyebilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle elde edeceğiniz karları şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna hakikat Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle özel hayatınıza dair teşebbüslerde bulunurken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

KOVA
Bugün kendinizi yorgun ve halsiz hissedebilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve geleceğe dair planlarınızı yoluna koymak için bugün dönüm noktası olabilir. Şu sıralar estetik gözünüz daha dikkatli çalışıyor. Sanat algınız epeyce açık. Meskeninizde baştan aşağı tekrar yapmaya karar verebilirsiniz. Büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız profesyonel bir yardım yahut arkadaşça bir tavsiye istemeyi düşünün. Önümüzdeki aylara yönelik kısa tatil planları oluşturabilir, en yakınlarınızı da bu planlara dahil etmek isteyebilirsiniz. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde yeni bir eğitim için birinci adımı atabilir, alacağınız bu eğitim sayesinde işinizde farklılık yaratabilirsiniz.

BALIK
Sezgilerinizin arttığı bir gün. Kapalı sırlar karşısında hislerinizi yanınıza alarak gerçekleri fark edebilirsiniz. Diğerleriyle sohbet etmekle bu kadar meşgulken mahallenizi de keşfetmeyi unutmayın. Gün, potansiyel olarak size yeni bir gelir kaynağı sunarak yahut hatta potansiyel yeni bir toplumsal temas göstererek, meşgul olmak için birkaç fırsat yaratabilir. Koç burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde daha fazla yarar elde edebileceğiniz bir iş imkanıyla karşılaşabilir, ekstra gelir için bu işe adım atabilirsiniz. Haftanın ortalarında Plüton’un Kova burcuna geçmesiyle ruhsal durumunuzu şekillendirecek yeni bir periyoda giriş yapacaksınız. Haftanın sonuna yanlışsız Mars’ın pozisyon değiştirmesiyle çocuğunuzla ilgili mevzularda harekete geçerken hislerinizin etkisi altında kalabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir