‘2.5 kilo altın dışında hiçbir servetim yok’ diyen AKP’li Taşkesenlioğlu’na yanıt

Suç örgütü liderliğinden karar giymiş Sedat Peker’in argümanlarının odağındaki isimlerden biri olan AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu, Habertürk’ten Nagehan Alçı’ya açıklamalarda bulundu.

“2.5 KİLO ALTIN DIŞINDA HİÇBİR SERVETİM YOK”

Hakkındaki iddalarla ilgili konuşan Taşkesenlioğlu, “Çoluğum, çocuğum yok, bir annem vardı, onu da kaybettim. Benim o denli fazla bir paraya gereksinimim yok ki Nagehan Hanım. Kendi yağında kavrulan birisiydim. Bankada 2.5 kilo altınım var, o kadar. İnanın, bu 2.5 kilo altın dışında hiçbir servetim yok Nagehan Hanım. Lakin gözüm parada değil. Bana bu kadar ağır iftiraların altında kalmak çok ağır geliyor. Artık kime inanacağımı, ne düşüneceğimi bilemez hale geldim. Karşıma çıkan her bayana ‘Acaba kocaları onlara benim yaşadıklarımı yaşatır mıydı? Bunlar neden benim başıma geldi?’ diye soruyorum.” Sözlerini kullandı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Erdoğan’ın eski doktoru, İYİ Parti Genel Lider Başdanışmanı Turhan Çömez, Taşkesenlioğlu’nun mal varlığıyla ilgili kelamlarına toplumsal medya hesabından karşılık verdi.

“OTEL KİMİN SANKİ?”

‘Blueline’ isimli otelin görselini paylaşan Çömez, “Ne sıkıntı bir durum Zehra. Acıdım. Aşağıdaki hotel kimin sanki? Hakikaten bilmiyor musun? Emily bilir ona sor…” dedi.

“ZEHRA, SEN NİÇİN BU TÜRLÜ GARİBAN KALDIN?”

Çömez, diğer bir paylaşımda ise “AKP’li Zehra Taşkesenlioğlu, ‘Kendi yağında kavrulan birisiydim. 2,5 kilo altın dışında hiçbir servetim yok.’ Danışmanının üzerine yapılan bir çiftliğin bugünkü bedeli 300 milyon TL. Zehra, sen niçin bu türlü gariban kaldın?” diyerek bahse mevzu çiftliğin görüntüsünü paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir