MHP Trabzon adayından Sinan Ateş yorumu: İki bebesi var, susuyoruz

MHP Trabzon Milletvekili Adayı Bekir Sıtkı Tarım, Ankara’da suikastla öldürülen eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’e ilişkin konuştu.

61Saat.com’a açıklamalar yapan Tarım, Sinan Ateş cinayetinin seçimlerde kendilerine oy kaybettirmeyeceğini savundu ve mevzuya ait şunları söyledi: “Ülkücü hareketin içinde olan beşerler, yapılan bir atağın, içinde yaşadığımız bir atılımın, genel liderimiz tarafından piyasaya sunulduğu vakit bunun ‘Devlet Bahçeli burada yapmışsa yanlışsız yapmıştır’ anlayışına herkesin gelmesi lazım.

Sinan Ateş problemine fazla değinmeden geçeceğim. Sinan Ateş’e sahip çıksaydık. Söylenecek şeyleri buradan söylemek istemiyorum. Sahip çıkıldı, söylenecek şeyleri herkes gördü. Sinan Ateş’in ülkücü hareketin içinde bulunduğu vakit içinde, samimi olarak bulunduğu vakit içinde kendisine genel liderimiz tarafından gösterilmiş bir ahde vefa vardır. Lakin ondan sonraki süreçte ne yapmış olduğu, kimlerle birlikte olduğunu bildiğinden frene basmıştır genel liderimiz. İki tane bebesi ve eşi vardır, onların rencide olmaması için genel liderimiz nezaketinden ötürü yapmış olduğu bir gayret vardır. Genel liderim mecbur kalırsa, ‘konuşurum’ derse konuşacağı çok şey vardır.

15 Temmuz’da her yere operasyon yapılmıştır. Ak Parti’ye, CHP’ye, Güzel Parti’ye, Milliyetçi Hareket Partisi’ne de operasyon yapılmıştır…” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir