Skandal Paylaşım: AKP’li Furkan Bölükbaşı Twitter’da Deprem Mizahı Yaptı

Deprem sürecinde Oğuzhan Uğur ve Haluk Levent’i gaye alan, hatta CİMER’e şikayet edilmeleri için davet yapan AKP’li Furkan Bölükbaşı, sarsıntı mizahı yaptı. Bölükbaşı yaptığı bu skandal paylaşımı daha sonra da sildi.

Detaylar içeriğimizde:

Haluk Levent’in Ahbap’la Oğuzhan Uğur’un ise Babala grubuyla zelzele sürecinde depremzedelere sabah akşam yardım yardım etmek için canla başla çalıştığını hepimiz biliyoruz.

Psikolojik manada yıpratan ve yoran bu süreçte bu ikili sık sık toplumsal medyada, mescitlerde, televizyon programlarında maksat gösterildi. 2021 yılında Atatürk’e hakaret ettiği gerekçesiyle 1 yıl 6 ay mahpus cezasına çarptırılan Furkan Bölükbaşı da o isimlerden biriydi.

Bölükbaşı toplumsal medya hesabında yaptığı paylaşımla takipçilerini Oğuzhan Uğur’u Babala’nın hesabından yapılan ‘Baraj patladı’ paylaşımı nedeniyle CİMER’e şikayet etmeye davet etmişti.

Uzunca bir müddet Oğuzhan Uğur’la uğraştıktan sonra Uğur, dava açtığını belirterek “Fetö övgülerini ve Atatürk’e ettiğin küfürleri de gördüm. Ne bok olduğunu anladığım için seni inatla insan yerine koyup yanıt vermeye devam etmeyeceğim.” demişti.

Depremzede vatandaşlarımızı önemsediğini tez eden Furkan Bölükbaşı artık de skandal bir paylaşıma imza attı.

Bölükbaşı Taha Hüseyin Karagöz’ün zelzele olduğu anda yaptığı ‘Sağlam sallandık’ paylaşımını alıntılayarak ’14 Mayıs gecesi Kemal Kılıçdaroğlu’ yazdı.

Bölükbaşı’nın böylesine hassas bir bahiste zelzele mizahı yapması ise reaksiyonla karşılandı. Daha sonra da paylaşımını sildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir