Üçlü seks partisi, yatakta çıkan kavga sonucu karakolda bitti

ABD’nin Florida Keys eyaletinin Marathon kentindeki konutlarına üçlü seks yapmak için bir bayan davet eden çift, davet ettikleri bayanın erkeğe “küçük bir p…”, bayana ise “kokuşmuş bir v…) demesiyle, kendilerini bir anda karakolda buldu.


Steven Lopez.

Steven Lopez ve Angela Viviana Velez Vazquez, 6 Mart’ta meskenlerine biraz eğlenmek için Della Draper’ı davet etti. Ancak üçlünün eğlenceli molası yatakta hengameye dönüştü. 29 yaşındaki bayanın erkeğe “küçük bir p…”, bayana da “kokuşmuş bir v….” diyerek haraket ettiği öne sürüldü.


Angela Viviana Velez Vazquez.

Çiftin argümanına nazaran Draper daha sonra otomobiline bindi ve aracı Lopez ve Vazquez’in bulunduğu meskenin ön kapısına gerçek sürdü.


Della Draper.

Lopez, otomobilin Vazquez’in sol bacağına çarpmasının akabinde elindeki küllüğü otomobile fırlattı.
Vazquez polise Draper’ın daha sonra otomobilden indiğini ve “ona bir yumruk salladığını fakat ıskaladığını” söyledi. Draper’ın yüzüne yumruk atarak karşılık verdiğini de kelamlarına ekledi.

Temizlikçi olarak çalışan iki çocuk annesi Draper’ın öbür şiddet olaylarına da karıştığı belirlendi. Draper, partnerinin yüzüne taş ve çakıl dolu cam bir vazoyla vurmakla da suçlanmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir